kontakt
Leia õige kontaktisik

Kontakt

KONTOR

Osmussaare 8 A3
13811 Tallinn
tel +372 605 2070, +372 605 2071
e-post uponor.estonia@uponor.com

LOGISTIKAKESKUS

Kangru tee 6
Vaela küla
75413 Kiili vald
Harjumaa
tel +372 605 2072

Müük ja turundus

 

Aivar Sigur - üksuse juht (vee- ja küttelahendused)

tel +372 605 2098 
mob +372 512 5221 
e-post aivar.sigur@uponor.com

Jüri Püss - müük: vee- ja küttelahendused

tel +372 605 2089 
mob +372 506 6801 
e-post jyri.pyss@uponor.com  

Rein Viru - müük: eelisoleeritud torud, siseventilatsioon 

tel +372 605 2074 
mob +372 509 1743 
e-post rein.viru@uponor.com  

Matis Seier - müük: sisetorustike projektimüük

tel +372 605 2076
mob +372 512 7145
e-post matis.seier@uponor.com

Erki Orav - müük: sisetorustike projektimüük

tel +372 605 2090
mob +372 5343 5475
e-post erki.orav@uponor.com 

Jaan Tulp - müük: infravõrgud (survesüsteemid, isevoolsed lahendused)

tel +372 605 2073 
mob +372 517 2291 
e-post jaan.tulp@uponor.com  

Dmitri Sokolov - müük: infravõrgud (heitveekäitlus, isevoolsed lahendused, maa-alune ventilatsioon)

tel +372 605 2094 
mob +372 5330 5067 
e-post dmitri.sokolov@uponor.com  

Hanno Purre - müük: infravõrgud (metallist eelisoleeritud torustikud, reoveepuhastid) 

mob +372 514 7342
e-post hanno.purre@uponor.com

Kaie Heintare - müügiassistent

tel +372 605 2070 
e-post kaie.heintare@uponor.com  

Ingrid Kolkanen - müügiassistent

tel +372 605 2071 
e-post ingrid.kolkanen@uponor.com

Ele Kuusk - turundusspetsialist

tel +372 6052082 
mob +372 555 79970
e-post ele.kuusk@uponor.com  

Administratsioon ja logistika

 

Kaupo Kruus - Uponor Eesti OÜ tegevdirektor, juhatuse liige 

tel +372 605 2075 
mob +372 505 1211 
e-post kaupo.kruus@uponor.com  

Alar Kotli - Uponor Eesti OÜ juhatuse liige 

tel +372 605 2085 
mob +372 503 9202 
e-post alar.kotli@uponor.com  

Riitta Marjaana Palomäki - Uponor Eesti OÜ juhatuse liige 

tel +358 (0) 20-1292822 
e-post riitta.palomaki@uponor.com  

Reetta Elina Härkki - Uponor Eesti OÜ juhatuse esimees 

mob +358 (0) 20-1292835 
e-post reetta.harkki@uponor.com  

Rimma Porr - tarneahela juht (Baltikum) 

tel +372 605 2093 
mob +372 513 8902 
e-post rimma.porr@uponor.com  

Signe Balasjan - laoassistent/logistik 

tel +372 605 2072 
e-post signe.balasjan@uponor.com  

Marika Gross - laoassistent/logistik 

tel +372 605 2095 
e-post marika.gross@uponor.com

Anne Kaljuvee - pearaamatupidaja

tel +372 605 2096 
mob +372 526 4110 
e-post anne.kaljuvee@uponor.com

Palun täitke kõik väljad ja saatke teade.

(*) märgitud read on täitmiseks kohustuslikud.