Turud, millel tegutseme

 • Uponor rahvusvaheliselt
 • Uponori rahvusvahelised teenused

Turud, millel tegutseme

Uponor pakub uuenduslikke lahendusi elamutele, äri- ja tööstushoonetele ning taristutele. Varustame nii uusehituse kui ka renoveerimistööde turgu. Meie konkurentsieelised on lai geograafiline esindatus, valdkonna põhjalik tundmine, pikaajalised kütte-, jahutus- ja tarbeveelahenduste turu klientide teenindamise kogemused ning püüdlus leida kliendi nõudlikele vajadustele võimalikult professionaalne lahendus.

Uponori spetsialistide võrgustik on väga laiaulatuslik ja suure geograafilise haardega. See võimaldab meil pakkuda oma sektoris võrreldamatut teenust, millele klient saab alati kindel olla. Oleme Sinu käsutuses üle terve maailma: meie pühendunud töötajad, kohalikud esindused ja klienditeenindused tegutsevad rohkem kui 30 riigis.

Uponori lahendusi saad tellida nii juhtivatelt edasimüüjatelt kui ka nn lõpuni valmis projektidena.

  • Märkamatu mugavus: sisekliimalahendused

  • Pakume laia valikut integreeritud põrandakütte-, kiirgusjahutus- ja ventilatsioonisüsteeme, mis võimaldavad luua tervislikku ning mugavat sisekliimat. Meie lahendused vähendavad energiakulu ning võimaldavad hoonete tõhusaks kütmiseks ja jahutamiseks kasutada taastuvenergiaallikaid.

   Vaata lähemalt
  • Töökindlus ja tippklassi kvaliteet: tarbeveelahendused

  • Meie torustike valikusse kuuluvad väga erinevaks otstarbeks sobivad lahendused, näiteks hoonesisesed ja hoonetevahelised tarbeveesüsteemid ning süsteemid, mis transpordivad soojusenergia radiaatoriteni. Uponori tarbeveelahendused on ohutud, väga hea ühilduvusega, paindlikud ja multifunktsionaalsed, nad taluvad hästi vee kvaliteedi kõikumisi, on kerged ja väga lihtsalt paigaldatavad.

   Vaata lähemalt
  • Keskkonnaohutus: taristulahendused

  • Meie ohutud plastlahendused transpordivad linnas ja mujal keskkonnahoidlikult nii värsket kui ka kasutatud vett, nad teenivad ka tulevasi põlvkondi. Meie töökindlad ja turvalised puhta vee, sademevee ning heitvee transportimise ja hoidmise süsteemid vähendavad paigaldamiskulusid ning kogu nende pikendatud tööea vältel tekkivaid kasutuskulusid.

   Vaata lähemalt

Partnerlus Uponoriga

Pakume üleilmseid kogemusi, kvaliteeti, teadmisi ja püsivaid partnerlussuhteid, millest ka Sina koostööpartnerina kasu saad.

Sulge