Arendustegevus ja tehnoloogia

  • Arenduslabor
  • Uponor põrandakütte automaatika
  • Tarbevee arendus

Põhjapanevad kogemused

Uponori tooted esindavad kvaliteeti, töökindlust ja asjatundlikku disaini. Tavaliselt kasutatakse neid pika tööea nõudega ehitustel ja väga tihti sellistes konstruktsioonides, kus süsteemile ei pääse otse ligi.

Pika aja jooksul on Uponor omandanud ainulaadsed kogemused ja teadmised, mis hõlmavad tarbevee-, kütte- ja taristulahenduste jaoks mõeldud plasttorusüsteemide väljatöötamist, tootmist ning kasutamist. Uponor mõistab kliendi vajadusi ning tal on kogemused ja põhjalikud teadmised tootedisaini, materjalide kasutamise ning toodete valmistamise, paigaldamise, käitamise ja hooldamise alal. See annab ettevõttele kindla platvormi niisuguste uuenduslike toodete väljatöötamiseks, mis kingivad klientidele oodatud meelerahu.

Usume kestlikku ehitustegevusse, kuna soovime säästa ressursse ka tulevastele põlvedele. Meie siht on luua uuenduslikke süsteeme, mis kasutavad vähem energiat, hoiavad kokku vett, vähendavad heitmeid, aitavad säästa hooneid ja võivad päästa isegi elusid. Uponori töös lähtutakse eesmärgist tagada ohutus, vastupidavus, väike energiakulu ja minimaalne keskkonnakoormus.

Uponor lähtub tarbevee-, kütte- ja taristulahenduste tootmisel, paigaldamisel ning kasutamisel kõige rangematest standarditest. Kuid me ei suuda seda kõike teha üksi ja seepärast on meie partneriks paljud teised ehitussektori eksperdid.

 

Sulge