Tarneahel

  • Tootmine
  • Tarneahel ja logistika
  • Tarneahel

Uponor lähtub kliendi vajadustest

Uponori tarneahela eesmärk on varustada oma kliente tõhusal viisil kvaliteetsete toodete ja süsteemidega. Hankimine, planeerimine, tootmine, kvaliteedikontroll, ladustamine ja transport – need kõik on lülid kooskõlastatud tarneahelas. Kogu selle töö eesmärk on pakkuda keskse tähtsusega lahendusi, mis muudavad inimeste elu lihtsamaks.

Arendame oma tarneahelat pidevalt edasi, et pakkuda kõikidele klientidele tooteid veel tõhusamalt, alati õigel ajal, täies mahus ja ohutult. Meie tootmisüksused tegutsevad kindla fookusega ja Uponori liidripositsioon tagab meile vajaliku suurusega turu – need kaks tegurit annavadki meile konkurentsieelise eri tehnoloogiate alal, lisades Uponori pakutavale väärtust ja parandades veelgi kvaliteeti.

Meie tarneahela punktidel on pikaaegne tehnoloogilise arengu ja kogemuste pärand. Engeli meetodil ristseotud PE-Xa tootmistehnoloogia töötati välja Rootsis Virsbos; komposiittorustike ülekattega keevitustehnoloogia aga Saksamaal Zella-Mehlise linnas. Mõlemas paigas asub torutootmisüksus, mis keskendub oma kindlale tehnoloogiale. 1965. aastast oleme Soomes Nastolas omandanud ka plastmassi ekstrudeerimise ja survevalu kogemusi.

 

Sulge