Tipptasemel töö Uponori komposiittorusüsteemiga

Uponoril on täiuslik komposiittoru Sinu tarbeveepaigaldise, gaasitorustiku ja küttesüsteemi tarvis. Ehitusinseneri teenuste valdkonnas teed rajava ettevõttena suudame Sulle pakkuda silmapaistvat tootekvaliteeti ja asjatundlikku nõu ühest allikast.
Kas otsid uut küttelahendust? Sel juhul vali hõbedast värvi Uponori torud ja ühenda need tõhusalt süsteemi, kasutades lihtsalt paigaldatavaid liitmikke.

Meie valged torud on sertifitseeritud lausa joogiveepaigaldiste jaoks ja Uponori punased torud sobivad ideaalselt kiirgusküttesüsteemi kulutõhusaks paigalduseks. Läheneme oma toodete pidevale arendusele praktiliselt: näiteks meie uusi torusid saab paigaldada ilma kalibreerimise ja kraatide eemaldamiseta.

Koduautomaatika spetsialistid tuginevad Uponori komposiittorutoodetele

Ehitajad ja koduautomaatika spetsialistid hindavad plasti mitmekülgsust: see materjal on ühtaegu nii elastne kui ka stabiilne. Plastist saab valmistada komposiittorusüsteeme, mis sobivad kasutamiseks nii eramute, elurajoonide kui ka heitveekäitlussüsteemide rajamisel.

Uponor on Sulle tugev partner. Peale selle on meil torusüsteemide eksperdina hinnaline oma ala pädevus, mille oleme aastate jooksul omandanud praktiliste kogemuste põhjal. Kasuta meie asjatundlikkust oma edu saavutamiseks: Sa võid pädeva nõu andmisel toetuda meile, olgu tegemist siis õige komposiittoru valimise või kiirgusküttesüsteemi kulutõhusa paigaldusega.

Sulge