Uponori uuenduslikud küttesüsteemid vastavad mis tahes nõudmistele

Uued Uponori küttesüsteemid lubavad Sul valida sobiva kliima ökonoomselt ja tõhusalt. Võta põrandaküte ja loo mõnusalt õdus atmosfäär ilma eelarvet lõhki ajamata.

Aastakümnetepikkune kogemus kütte- ja tarbeveevaldkonnas on võimaldanud meil välja töötada täiusliku süsteemi igaks olukorraks: olenemata sellest, kas Sinu projekt hõlmab elu- või äripindasid, uusehitist või renoveerimist, – meie suudame alati pakkuda uuenduslikke tooteid ja õigeid lahendusi. Näiteks selleks, et võiksid saavutada täiusliku efekti ja viia ellu unistuse mugavast kodust, saad meie kvaliteetseid põrandaküttesüsteeme kasutada mis tahes põrandakattega: alates laminaadist kuni vaibani.

Läbinisti tõhusad küttesüsteemid põrandasse ja seina

Meie seinaküttesüsteem on praktiline, kuna selle saab ilma probleemideta paigaldada nii valmis majja kui ka uusehitisse. Süsteemi võid kasutada ka koos põrandaküttega: nii lood kodus veel mugavama kliima.
Meie märgkrohvsüsteem on mõeldud kiireks paigalduseks, selle saab panna otse müüritise külge.
Uue küttesüsteemi võid ühendada olemasolevaga, säästes seeläbi raha. Küsi oma paigaldajalt nõu Uponori tõhusate lahenduste kohta: meie küttesüsteemid kestavad kaua ja on peaaegu hooldusvabad.

Sulge