Plasttorud ja praktiline ühenduslahendus

Uponor on uuenduslike Pe-Xa toru lahenduste juhtiv arendaja. Sul on võimalus kasutada selle tavatu omaduste kombinatsiooni eeliseid, paigaldades usaldusväärseid kütte- ja tarbeveesüsteeme.

Selle turgu vallutava tehnoloogia puhul on olulised asjad lihtne paigaldus ja lihtne hooldus. Nende torude sisemine ja väline töökindlus tagab puhta vee püsiva tarne sinna, kus teda on vaja. Tänu toru siledale pinnale on hõõrdekadu peaaegu olematu ja setete teke minimaalne.

Põrandakütet paigaldades hakkad Sa eriti hindama mugavat montaaži, terviklikku stabiilsust ja lihtsat kinnitamist. Siiski on eluliselt tähtis, et Sa pööraksid tähelepanu materjali soojenemisel toimuvale joonpaisumisele. See võimaldab Sul nautida tulevikus paljude aastate jooksul probleemivaba kütet.

Pe-Xa toru on täiuslik lahendus usaldusväärseks paigalduseks

Loomulikult sobivad Uponori pika kasutuseaga torud ka joogivee kohaletoimetamiseks. Kuna ei ole ohtu, et torud võiks roostetada või tekitada setteid, siis jõuab joogivesi kraani laitmatult puhtana.

Oluline on ka see, et valmistamisel ohtlikest materjalidest hoidumine ja suurepärased võimalused toodete ringlusse võtmiseks on head uudised keskkonnale, samal ajal kui soodne hind ja lihtne hooldus mõjuvad kasulikult Sinu kontojäägile. Otsus eelistada Uponori Pe-Xa toru on parim valik edukaks paigalduseks, see võimaldab saada kasu paljude aastate jooksul.

Sulge