Isoleeritud torud väljas kasutamiseks

Uponori mitmekülgne tootevalik sisaldab ka eelisoleeritud toru, mida saab kasutada väljas. Selleks et vältida torudes voolava vee külmumist ja kaitsta seda halla eest, vajad Sa tõhusat isolatsiooni juba algusest peale. Torus olev jää blokeerib veevoolu, aga peale selle kahjustab ta ka torusid ja süsteemi.

Olles aastatepikkuse kogemusega asjatundja torutootmise ning kütte- ja jahutuspaigaldiste alal, suudab Uponor pakkuda Sulle terviklahendust, vastates väga paljudele nõuetele. Torusid valides usalda juhtiva ettevõtte kvaliteeti ja kogemusi jaotuse ning paigaldustehnoloogia valdkonnas.

Uponori eelisoleeritud toru kaitseb ka kondensatsiooni eest

Uponor nõuab endalt palju nii torude kui ka teenuste valdkonnas. Seepärast pakume Sulle üksnes paindlikke tippkvaliteediga lahendusi.

Isegi siseruumides kasutamisel peavad torud olema korralikult isoleeritud, et vältida ebasoovitavat kondensaati. Kuigi Uponori plasttorud on kondensatsioonile vähem altid kui metalltorud, on meie torudel piisav isolatsioon, mis võimaldab toime tulla ümbritseva keskkonna temperatuurierinevustega.

Vali eelisoleeritud toru maailma juhtivalt plasttorusüsteemide pakkujalt. Uponori torudest võid luua vastupidava võrgustiku, millel on pikk kasutusiga.

Sulge