Püsikindlad ja elastsed plasttoruliitmikud

Kasutades paigaldistes PPSU liitmikke, jätad tülika torude painutamise möödanikku. Paigaldus kulgeb tänu sellele kiiremini ja täpsemalt, suurendades tohutult turvalisust. Torud tuleb nüüd üksnes lõigata sobivasse pikkusesse ja nendega peavad kaasas olema vajalikud liitmikud. Standardiseeritud paigaldustarvikud on valmistatud metallist või plastist, näiteks Pe-Xa materjalist, ja neid saab ideaalselt sobitada torustiku kujuga.

Liitmike abil on võimalik torustikku kohandada mitmesuguste väliste olude järgi: tavaliselt on vaja paigaldamisel mööduda paljudest takistustest. Liitekohad tuleb läbi mõtelda ja need peavad hõlmama kooste- ja hooldusvõimalusi, et vajalikud parandused ei tekitaks tulevikus probleeme. See muudab lihtsamaks ka harutorustike moodustamise ja läbimõõdu muutmise.

Vastupidavad plasttoruliitmikud tagavad optimaalse toruühenduse

Teine plasttoruliitmike lahendus on Quick and Easy tehnoloogia. Uponor Pe-Xa torude silmapaistvatel materjaliomadustel on oluline roll ka ühendusmeetodite juures.

Lihtne, kuid geniaalne süsteem lubab Sul luua vastupidava pressühenduse kõigest 25 sekundiga. Uuendus kasutab kokkutõmbumisefekti, mis toimib ainult ristseotud Pe-Xa torude puhul. See pakub pikaajalist Pe-Xa torude ja plasttoruliitmike vahelist tihendust, mis on võimalik nii täismetall- kui ka plastliitmike puhul, hõlmates mis tahes sise- ja väliskeermeid.

Sulge