Põrandaküte suurendab energiatõhusust

Paigaldades Uponori põrandakütte, kasvatad Sa oma kinnisvara energiatõhusust ja investeerid tulevikku. Me nõustame, toetame ja varustame ehitajaid, elu- ja äripindade arendajaid ning projekteerijaid, võimaldades neil saada kasu meie ettevõtte pika ajaloo jooksul omandatud kogemustest.

Uponori laialdased vee- ja küttelahendused tagavad suurepärase toimivuse, pika kasutusaja ning täieliku usaldusväärsuse. Kiirgusküttesüsteemid toovad Sinu tubadesse rohkem mugavust. Uuenduslikud lahendused loovad meeldiva kliima nii südatalvel kui ka keset suve. Põranda alla või seina sisse peidetud kiirgusküttesüsteem on esiteks nähtamatu ning teiseks on tema kasutamine tänu tõhusale sooja- ja külmajaotusele tavaküttest märkimisväärselt soodsam.

Põrandaküte või muu kiirgusküttesüsteem mis tahes hoonesse

Uponori põrandaküte sobib igat tüüpi majja. Ta võib pakkuda mugavust hoone renoveerimisel või lisada tulevikuväärtust uuele ehitisele. Meie uuenduslike süsteemide paindlikkus tähendab seda, et Sinu plaane ei piira miski. Kuna ei ole vaja radiaatoreid, mis kipuvad röövima väärtuslikku ruumi, avavad Uponori lahendused täiesti uue tee geniaalsetele sisekujundusideedele.
Viimane, kuid mitte tähtsusetu on asjaolu, et meie toodete kasuks otsustades investeerid Sa tulevikku ja vähendad pikaks ajaks oma energiakulu. Meie kiirguskütte/-jahutuse süsteemi saab suurepäraselt sobitada taastuvate energiaallikatega, näiteks päikesepatareidega. Uponoril oleks hea meel anda Sulle nõu meie uuendusliku põrandaküttesüsteemi ja teiste kiirgussüsteemide kohta.

Sulge