Uponor Infra 360 projekteerimisteenused

Uponor Infra teie teenistuses

Uponor Infra 360° projekteerimisteenused

Projekteeritud töötama. Projekteeritud toimima. Projekteeritud kestma.

Iga infrastruktuuri või tööstusega seotud probleemi lahendamiseks pole kindlat viisi. Iga olukord väärib optimeeritud lahendust.  Iga probleem nõuab omaette oskusteavet. Kuid need nõuavad ka innovatiivset pilku ja mõtlemist, samuti tõendatud kogemust murranguliste lahenduste õigeaegseks teostuseks.

Uponor Infra 360TM pakub teile kõiki vajalikke oskusi, sajandipikkust kogemust ja usaldusväärsust kõige võimekama tootjana, kes koostab ja teostab lahendusi integreeritud ja hästi koordineeritud protsessis. Lahendusi, milles arvestatakse kõigi teie spetsiifiliste vajaduste, nõuete, töötingimuste ja edaspidiste arengutega, – olenemata käsiloleva töö mahust ja ulatusest. Optimaalset terviklahendust, mis mõeldakse välja, projekteeritakse ja teostatakse tõhusalt ja õigeaegselt.

Asi pole konkureerivate lahenduste võrdluses.
Asi on täiusliku lahenduse poole pürgimises ja selle teostamises.

Ärge alluge tööstuse tavadele, vaid valige teenus, milles on lahendatud kõik potentsiaalsed probleemid:

  • Standardtoodete asemel otstarbekohane disain, milles on optimeeritud toimivus, algne investeering ja eluaegsed kulud
  • Tsentraliseeritud projektijuhtimine ja vastutus
  • Püsivalt kõrge kvaliteet ja usaldusväärsus, mis minimeerivad tegevus- ja hoolduskulusid
  • Kiire reageerimine ootamatutele probleemidele

Uponor Infra 360TM lähenemisega leiame teie projekti jaoks täiusliku lahenduse. Kas tahate veel teada, kuidas meie kliendid on õige optimeeritud lahenduse leidmisel kulutanud koguni 15 % - 30 % vähem? 

Ainulaadne infrakulvert Linköpingis

Kõik maa-aluse infrastruktuuri elemendid on koondatud ühte kohta 2,2 km pikkuses Vallastadeni infrakulverdis. Selles on torud "inframeedia", nt joogivee, kanalisatsiooni, kaugkütte ja -jahutuse, elektri, kiudoptika ja vaakumkogumise jaoks.
Read the article

Sademevee äravool ei tee uuele lastehaiglale muret

Uponori annetatud kohandatud Weholite valinguveemahuti hakkab Helsingis planeeritava uue lastehaigla juures ohjama valinguvee äravoolu enne selle jõudmist linna veevõrku. Mahuti toodi kohale valmis kujul ja paigaldati kõigest paari tunniga.
Read the article