Seinaküte on lahendus, mida pole näha

  • Seinküte

Mugavusi pakkuv sein

Uponori seinaküte on madaltemperatuurisüsteem elamutele ja muudele hoonetele. See paigaldatakse kergseinas konstruktsiooni sisse või kiviseina puhul otse kipskrohvi kihti. Paigaldist saab ühendada mistahes vesiküttesüsteemiga.

Olgu tegu kerge kvaaderseina või märgkrohvisüsteemiga, seinaküte ja -jahutus tagavad mugava kliima nii kodus kui ka tööruumides.
Süsteem pakub eeliseid eriti renoveerimisel, kui terve sein ümber ehitatakse. Näiteks vannitoas, kus põrandapind vajalikku soojuskoormust ruumile ei taga, võib seinaküte anda koos põrandaküttega hea kombinatsiooni.

Kuna kiirgusküte toimib madalal temperatuuril, moodustab see tõhusa lahenduse koos soojuspumpadega. Uponori seinaküte ja -jahutus pakuvad mugavat jahedust suvel ning mõnusat soojust talvel. Süsteem reageerib paindlikult ka kevadisele ja sügisesele kiirele temperatuurimuutusele.

Kergkonstruktsioon
Kerget Uponor Siccuse süsteemi on hea rakendada ühe- ja kahekordse karkassiga vaheseintes. Seda saab kasutada lühikese ehitustähtaja korral ning kergpaigaldusega elamutes ja ühiskondlikes hoonetes.

Niisuguse paigaldise puhul on võimalik täita mitme tulepüsivusklassi nõuded.

Vali lahendus:

Sulge