Kiire ja tulemusliku paigaldusega sisekliima automaatika

  • Automaatika

Uponori sisekliima kontroller

Ruumide temperatuuri õige seadistamine on võimalik vaid vajaliku temperatuuriga sooja ja külma vee pideval olemasolul. Kütte ja jahutuse kliimakontroller Uponor Climate C-46 tugineb toitetemperatuuri reguleerides atmosfääritingimuste tajumisele. Toitetemperatuuri reguleerimise lahendus sobib kõikidele rakendustele: nii kütteks, jahutuseks kui ka välialade lume- ja jäätõrjeks. Vali üksikud komponendid või terviklik keskne juhtimispunkt, mis on valmis vooluvõrku ühendamiseks ja kasutamiseks.

Uponor pakub mitmesuguseid valmis ja eelkoostatud sisekliima kontrollereid. Nende paigaldamine on lihtne ja kiire ning nad võimaldavad toitetemperatuuri energiatõhusalt reguleerida, vähendades koos Uponori automaatikaga energiakulu. Et hoones ei tekiks liigset niiskust, võib jahutamisel kasutada kuni kuut niiskusandurit.

Uponori toitetemperatuuri reguleerimise lahendused ja komponendid põhinevad moodulkontseptsioonil. Neid saab kasutada kütte ja/või jahutuse puhul peaaegu igat tüüpi majas alates ühepereelamust kuni kontorihoonete kompleksini.

Pumbagrupid:

Pumbarühm Push 23A, tüüp 2
Pumbarühm EPG-6
Push 23 B W

Konstantse toitetemperatuuri juhtseade ja 20–55 °C kapillaaranduriga termostaat, ühendatakse Uponori kollektoritega.

Paigutatakse koos kollektoritega seinale või kappi. Võimsus 3–10 kW.

Fluvia EPG 6 A

Pumbarühm geotermaalvahetite eraldamiseks ja reguleerimiseks. Vabajahutuse korral kasutatakse soojusvahetuspunktina. Eelpaigaldatud toitetemperatuuri juhtseade; Uponor Radio 24V kliimakontroller C-46.

Võimsus 1–6 kW.

Sulge