pumbarühmade valik

Varustus ja jaotus

Pumbarühmad

Uponori juhtimiskeskus pealevoolutemperatuuri reguleerimiseks

Uponor pakub laia valikut eelmonteeritud Fluvia seadmeid pealevoolutemperatuuri reguleerimiseks. Need on lihtsasti ja kiiresti paigaldatavad. Need võimaldavad pealevoolutemperatuuri energiasäästlikku reguleerimist ning koos Uponori juhtseadmetega vähendavad energia tarbimist. Erinevad seadmed paigaldatakse tsentraalselt katlaruumi või jaotuskollektori juurde erinevate kiirgusküttekontuuride jaoks. Jahutuse jaoks võite paigaldada kuni kuus niiskusandurit niiskuse vältimiseks, kui jahutate oma maja või bürood.

Juhtlahendused ja -komponendid Uponori Fluvia pealevoolutemperatuuri regulaatori jaoks põhinevad meie moodulkontseptsioonil. Neid saab kasutada kütmiseks ja/või jahutamiseks peaaegu igas hoonetüübis ühepereelamust büroohoonekompleksini.

Ruumitemperatuuri individuaalne reguleerimine saab olla usaldusväärselt tagatud vaid siis, kui vajalikud sooja ja külma vee temperatuurid on kogu aeg saadaval. Uponori 24V kütte/jahutuse raadiokontroller C-46 hoolitseb pealevoolutemperatuuri reguleerimise eest, jälgides välistingimusi. Pealevoolutemperatuuri regulaator pakub lahendust, mis sobib igale rakendusele: kütmiseks, jahutamiseks, välisalade hoidmiseks jää- ja lumevabad. Valige individuaalsete komponentide vahel või täielik kasutamisvalmis keskjuhtimissüsteem.