renovis kuivpaigaldus laeküte ja -jahutus

Tooted

Laeküte ja -jahutus

Laeküte ja -jahutus

Laeküte: küte ja jahutus lae kaudu

Laekütet kasutatakse peamiselt kontorites, müügi- ja spordisaalides, samuti tööstushoonetes, aga ka eramutes. Sageli on laeküte täienduseks muudele küttelahendustele. Tavaline laeküttesüsteem paigaldatakse otse laele või ripplagedesse. Süsteemi saab edukalt kasutada ka laejahutuseks. Jahutuslahenduse puhul võtke arvesse ka kastepunkti tekke võimalust ning selle vältimiseks vajalikke toiminguid. Kasutada võib kõiki Uponori poolt pakutavaid põrandaküttetorusid. Torude paigaldussammud ning kinnitusviisid sõltuvad projektist.

Kasutage hoonekonstruktsioone temperatuuri reguleerimiseks laekütte või -jahutuse kaudu

Uponor TABS süsteemi kasutades aktiveeritakse termiliselt hoone vahelaed. Hoone konstruktsioonielemendi aktiveerimiseks paigaldatakse lagedesse ning vahelagedesse torustik, mille kaudu liigub kütte- ja jahutusvesi kasutades lae betoonimassi soojus- või jahutusenergia ülekandmiseks. Torustik ühendatakese sobiva soojus ja/või jahutusallikaga ning juhtimisautomaatikaga. 

Nii saavad laed anda olulise panuse hoone jahutusse või põhiküttesse, olles samal ajal ökonoomne ja jätkusuutlik hoonete kütmis- ja jahutamisviis.

Nii tulevad Uponori laekütte ja -jahutuse lahendused teile kasuks

Hooneomanikud
Paigaldajad
Arhitektid ja projekteerijad
Edasimüüjad

Lisateavet leiate meie brošüürist

uponori kütte- ja jahutuslahendused

Uponori kütte- ja jahutussüsteemid

Tooteinfo

PDF 184.72MB