Uponori ainulaadne ja uuenduslik püstikusüsteem

  • Püstiku liitmik
  • Püstiku paigaldus
  • Püstikute süsteem
  • Püstikud Q&E süsteemiga
  • Püstikud

H2: Tulemuslik võimalus püstikute paigaldamiseks

Tarbeveesüsteemid on hoone arterid. Nad toimetavad igasse punkti just nii palju sooja või külma vett kui vaja. Inimesed sõltuvad nendest soontest: tarbeveesüsteemid moodustavad tuksuva südame, tänu millele toimivad sujuvalt terved hooned.

Uponori püstikute moodulsüsteemiga ei ole paigaldamine enam keerukas. Uuenduslik süsteem kahandab nii kavandamisele kui ka ehitusele kuluvat tööd: ehituskomponente, mida tuleb ladustada ja käidelda, on vähem. Ka torude ühendamine sujub kiiremini ja lihtsamalt.

Uponori püstikute moodulsüsteemi MLCP-liitmike sari on kiiresti muutumas eelistatuimaks valikuks paljudes maailmatasemel projektides. Ainulaadses süsteemis kasutatakse kõigest 26 eri osa, mis võimaldavad moodustada enam kui 300 liitmikukombinatsiooni (kuni 110 mm). Süsteemil on iseloomulik klõpslukustusega mehhanism, tänu millele ei ole vaja ühendusi lae all pressida.

Valminud hoones peidetakse veetorud seina ja lae sisse. Tihti ei kulge torud otseteed pidi, vaid neid tuleb kohandada arhitektuurse lahenduse järgi ning mööda juhtida teistest torudest ja kaablitest. Uponori püstikute moodulsüsteem on sellise olukorra puhul täiuslik ja ta vastab ka kvaliteetse tarbeveelahenduse põhinõuetele. Pressimistehnoloogiaga moodullahendus on ideaalne kõikmõeldavateks kuni 110 mm läbimõõduga ühendusteks – ja selleks vajatakse kõigest 26 eri komponenti!

Uponori püstikute moodulsüsteemiga saad uued võimalused kõigeks alates projekteerimisest kuni paigaldamiseni.

Püstiku ühendus

Püstikute moodulsüsteemist lühidalt

− Eelised selguvad juba enne paigaldust.
− Lihtsama, kiirema ja kulusäästlikuma süsteemiga saavutad paremad tulemused.
− Ühenduste tegemiseks on vaja vähem elemente: terve süsteem koosneb 26-st eri komponendist.
− Pressimistöid pole vaja teha lae all.
− Saab kasutada olemasolevaid tööriistu.
− Paigaldus muutub kiiremaks, lihtsamaks ja paindlikumaks.

Püstikute paigaldamisvõimalused

Püstikute moodulsüsteem kiireks ja kindlaks paigalduseks
Pressliitmikud terviklikuks ja kindlaks paigalduseks
Q&E süsteem lihtsaks ja veetihedaks paigalduseks
Püstikud

Uponori püstikute moodulsüsteem sisaldab ainulaadset moodullahendust, mis muudab projekteerimise, kavandamise, paigaldamise ja laovarude halduse uskumatult tõhusaks ning tulemuslikuks.

Uuenduslik süsteem vajab kõigest 26 eri komponenti, et võimaldada enam kui 300 liitmikukombinatsiooni.

 

Püstikute moodulsüsteem kiireks ja kindlaks paigalduseks
Pressliitmikud

Meie uuenduslik pressliitmike ja mitmekihiliste komposiittorude süsteem ühendab eneses metall- ja plasttorustike kõik eelised, välistades samas nende puudused.
Värvikood ja lekkekontroll muudavad paigalduse väga tõhusaks.

Pressliitmike süsteem
Quick and easy

Q&E on Uponori ainulaadne ja uuenduslik liitmikesüsteem, mis Pe-Xa torude soojusmälu ning tagasikahanemise efekti rakendades tagab kindla, veetiheda ja minimaalse rõhukaoga ühenduse.

 

Q&E süsteem
Sulge