Mitmekesised lahendused radiaatorisüsteemide kindlaks ja lihtsaks paigalduseks

  • Radiaatori ühendused
  • Radiaatori ühendused
  • Radiaatori ühendused Q&E

Küttesüsteemide kiire ja säästlik paigaldus

Uponori radiaatoriühenduse komponentide terviklik valik sisaldab kõike vajalikku kindlaks ja kiireks paigalduseks. Uponori mitmekülgne süsteem on parim valik nii uue kui ka renoveeritava maja radiaatorite ühendamiseks.

Meie kõikehõlmav sari sisaldab õiget lahendust soojusallika ühendamiseks mis tahes tüüpi radiaatoritega. Pakume täielikku süsteemikomponentide valikut kõikvõimalike radiaatoriühenduste tarvis, olgu siis tegu traditsioonilise harusüsteemiga, mis sisaldab radiaatorite termostaatklappe (TRV-juhtimine), või kollektorisüsteemiga, millel on täiustatud jaotus ja tsoonide kaupa reguleerimine.

Toru- ja ühenduskomponentide ulatuslik valik ning end tõestanud tarvikute sari tagavad visuaalselt meeldiva ja professionaalse paigalduse nii eramutes kui ka suurhoonetes.

Uponoril on radiaatorite ühendamiseks kaks moodust, mõlemad säästavad paigaldamisel aega. Olenemata sellest, kas valid MLCP või Pe-Xa, varustab Uponor Sind tervikliku süsteemiga, mida on lihtne kombineerida kõigi müügil olevate radiaatoritega.

Radiaatori ühendused

Töökindlad ühendused igat liiki radiaatoritele

− Komponendivalik annab palju paigaldusvõimalusi.
− Süsteemi saab lihtsalt kavandada ja rõhukadu on väike.
− Rõhulangust on lihtne dimensioonida.

 

Vali radiaatoriühenduste süsteem

Pressliitmikud terviklikuks ja kindlaks paigalduseks
Q&E süsteem lihtsaks ja veetihedaks paigalduseks
Pressliitmikud

Meie uuenduslik pressliitmike ja mitmekihiliste komposiittorude süsteem ühendab eneses metall- ja plasttorustike kõik eelised, välistades samas nende puudused.

 

Pressliitmike süsteem
Quick and Easy  rõngad

Quick&Easy on Uponori ainulaadne ja uuenduslik liitmikesüsteem, mis Pe-Xa torude soojusmälu ning tagasikahanemise efekti rakendades tagab kindla, veetiheda ja minimaalse rõhukaoga ühenduse.

 

Q&E süsteem
Sulge