Tooted

Seinaküte ja -jahutus

Hubane soojus seinaküttegaOma olemuselt ei erine seinaküte põrandaküttest. Võite paigaldada kütte- või jahutustorustiku kipsseina taha kasutades Uponor Siccus süsteemi või otse krohvikihti kinnitades torustiku eelnevalt kinnitusprofiiliga seinale. Kipsseina lõppviimistluse valik on vaba, sobib nii tapeet kui ka lihtne värvitud lahendus, krohvitud seina puhul võite kasutada lisaks tavakrohvile ka savikrohvi. Jahutuslahenduse puhul võtke arvesse ka kastepunkti tekke võimalust ning selle vältimiseks vajalikke toiminguid. 
Torude mõõdud, paigaldussammud ning saavutatav kütte- või jahutusvõimus sõltuvad konkreetsest projektist. Uponor nõustab teid hea meelega sobiva lahenduse leidmisel.

Seinaküte sobib nii märg- kui kuivpaigaldussüsteemidele

Seinaküte ja -jahutus sobivad nii krohvi sisse ka kui kipsplaadi taha paigaldatuna. Mõlemat paigaldusviisi saab kasutada nii uutes kui ka renoveeritavates hoonetes. Selle paigaldus pole ajamahukas ning vaja on vaid väike hulk süsteemi komponente. Uponor soovitab taastuvenergiaallikate energiasäästlikku kasutamist eriti kombinatsioonis soojuspumbaga.

 

Nii tulevad Uponori seinakütte ja -jahutuse lahendused teile kasuks

Hooneomanikud
Paigaldajad
Arhitekt ja disainer
Edasimüüja
Investor

Lisateavet leiate meie brošüürist

0541E52FD6374E5DB8B82FC9BC8ABCCD

Uponori kütte- ja jahutussüsteemid

Tooteinfo

PDF 184.72MB