Täiuslik tarbeveelahendus igale kodule

  • Tarbevesi köögis
  • Tarbevesi vannitoas
  • Puhas vesi

Täiuslik tarbeveelahendus igale kodule

Kodu rajades või renoveerides on ülioluline tuua sinna üks elu allikas ehk puhas joogivesi. Uponor on uuenduslike ja töökindlate tarbeveelahenduste arendamisel selge turuliider. Oleme aastakümneid pakkunud terviklahendusi, mis ulatuvad puhta vee magistraaltorust kraanini. Meie süsteemid on ohutud ja töökindlad ning neid on lihtne paigaldada.

Elastsed ja vastupidavad torud
Torustik on pakend kõige väärtuslikumale varale ehk joogiveele. Olgu tegu Pe-Xa torude või mitmekihiliste komposiittorudega, Uponor toodab neid ainult tänapäevastest materjalidest. Kõik Uponori torustikud on korrosioonikindlad. Tarbeveetorustik valmistatakse rangete standardite järgi, et ta taluks kõrge temperatuuri ja rõhu pikaajalist mõju.

Liitmikud ohutuks ja töökindlaks paigalduseks
Mis tahes kvaliteetse veesüsteemi paigaldamise võti on ühendustes. Uponori uuenduslike liitmike sari tagab vastupidavad ühendused ja on pakkunud korduvalt kaitset ebameeldivate üllatuste eest.

Meie süsteemid on välja töötatud vastama rangeimatele ohutuse, mugavuse ja paigaldushõlpsuse nõuetele. Kasuta tõhusat ja mugavat võimalust ning ühenda tarbeveetorud kõikidele hügieeninõuetele vastava puhta ning töökindla Uponori liitmike süsteemi abil!

Tarbevesi

Lihtne ja töökindel tarbeveelahendus

  •  Lahendus on korrosioonikindel.
  • Ühendussüsteemid toimivad ohutult ja kindlalt.
  • Kohandatavus ja universaalsus muudab paigalduse lihtsaks.
  • Tootevalik sisaldab kõikideks rakendusteks vajalikke toru- ja ühendussüsteeme.
  • Tarbeveelahendus säilitab joogivee värske maitse ja lõhnatuse.

Vali tarbeveeühenduste süsteem

Pressliitmikud terviklikuks ja kindlaks paigalduseks
Q&E süsteem lihtsaks ja veetihedaks paigalduseks
Pressliitmikud

Meie uuenduslik pressliitmike ja mitmekihiliste komposiittorude süsteem ühendab eneses metall- ja plasttorustike kõik eelised, välistades samas nende puudused.

 

Pressliitmike susteem
Quick and Easy  rõngad

Q&E on Uponori ainulaadne ja uuenduslik liitmikesüsteem, mis Pe-Xa torude soojusmälu ning tagasikahanemise efekti rakendades tagab kindla, veetiheda ja minimaalse rõhukaoga ühenduse.

 

Q&E süsteem
Sulge