Taristulahendused

  • secure plastic solution
  • Taristu vaade
  • Maastik, mis üleujutuste eest kontrolli all
  • Loodus

Maa-aluse taristu asjatundja

Uponor Infra heaks töötavad inimesed, kes tunnevad oma ala. Meie pädevusest võidab kogu ühiskond: toome kasu inimeste igapäevaellu ja kodudesse, loomadele, loodusele ja põllumajandusele, linnadele ja tööstusele, samuti ökosüsteemidele ning tundlikule keskkonnale.

Valdkonna juhtiva ja asjatundliku osalisena ei kasuta me oma teadmisi ning pädevust üksnes enda uute toodete arendamiseks, vaid me ka jagame seda oskusteavet. Selleks teeme Uponor Academy vahendusel koolitusi. 

Uponor Academy on mõeldud neile, kes soovivad meie valdkonna kohta rohkem õppida. Meie koolitused keskenduvad taristulahendustele, aga ka selle valdkonnaga seotud standarditele ja õigusaktidele. Meie tegevus on suunatud paigaldajale, projekteerijale, hulgi- ja jaemüüjale, majaehitajale ning kõigile teistele selles valdkonnas.

Uponor Infral on veevarustus-, drenaaži-, energia- ja elektrisüsteemide ning side ja andmeside puhul kasutatavate plasttorustike arendamises ning tootmises kogemust üle 60 aasta. Meie eesmärk on pakkuda funktsionaalseid ja keskkonna järgi kohandatud kvaliteetseid taristulahendusi. Tänapäeval välja töötatud süsteemid toetavad turvalist, tervislikku ja mugavat elustiili.

Sulge