energiatõhus ventilatsioonisüsteem

Usaldusväärne ja energiatõhus ventilatsioonisüsteem

Ventilatsioonisüsteemid

Isoleeritud ventilatsioonisüsteem

Uponor ventilatsioonisüsteem on hügieeniline, lõhnatu ja vaikne süsteem, mis on mõeldud kasutamiseks väikestes majades ja elamukruntide korterite spetsiifilises ventilatsioonis. Süsteemi kanalid ja komponendid on valmistatud polüpropüleenist, mis on vastupidav plastmaterjal ilma korrosiooniprobleemideta. Katete ja nende osade siledad, antistaatilised sisepinnad ei kogu tolmu ega mustust.

Uponor'i patenteeritud ühendusmeetod takistab niiskuse sisenemist konstruktsioonidesse ja tagab hõlpsa paigaldamise ilma klambrite, lintideta või spetsiaalsete tööriistadega. Näiteks võib kanaleid käsitsi saega lõigata sobivaks pikkuseks. Samuti pole tulega tööd vaja teha, mistõttu paigaldamise ajal ei esine tulekahjuohtu. Hea polüpropüleeni vastupidavus annab paigaldamise ruumis väikesed tõmblused.

Kõik Uponori ventilatsioonikanalid viiakse ehitusplatsile ja osad suletakse nii, et need jäävad puhtaks, kuni süsteem töötab. See hõlbustab ka toodete ladustamist kohapeal.
ventilatsioon

Uponori kliimaseade

  • Lihtne ja kiire paigaldamine
  • Püsivalt antistaatiline, mustusevastane sisepind
  • Energiasäästlik: madala rõhuga tilgad
  • Pole vaja spetsiaalseid tööriistasid: saab käsitsi saega lõigata
  • Süsteem sisaldab laias valikus pistikuühendusi ja tarvikuid

Isoleeritud ventilatsioonisüsteemi paigaldamine

Video näitab Uponori eelisoleeritud ventilatsioonisüsteemi paigaldamist eramaja jaoks. Kokkupandav isolatsioon väldib tarbetut isoleerimist kitsastes ja piiratud võimalustega ruumides.