Standardne ventilatsioonisüsteem

  • Ventilation pipes

Puhas ja tervislik siseõhk usaldusväärse süsteemiga

Puhas ja hügieeniline

Süsteemi õhukanalid ja komponendid on valmistatud polüpropeenist, mis on vastupidav ning korrosioonivaba plastmaterjal. Õhukanalite ja komponentide sisepind on sile ning kaetud antistaatilise materjaliga, mis ei lase ladestuda tolmul ega mustusel. Siledat sisepinda on lihtsam puhastada kui valtskohtadega spiraalplekist toru.
Selleks et tooted püsiks kuni süsteemi paigalduseni puhtad, tuuakse kõik Uponori ventilatsioonikanalid ehituspaigale kinnikorgitult ja iga komponent tarnitakse eraldi plastkotis. See hõlbustab ehitusel ka toodete ladustamist.

Tihe ja vaikne ventilatsioonisüsteem

Õhukanalite ja komponentide patenditud ühendustehnoloogia tagab torustiku hermeetilisuse. Neete ja kruvisid ei kasutata. Tihedad ühendused, ümarad nurgad, tõhusad mürasummutid ja sileda sisepinnaga õhukanalid muudavad Uponori ventilatsioonisüsteemi vaikseks. Tänu sellele on Sinu kodu õdusam ja seal on mugavam elada.

Ventilatsioonisüsteemi lihtne ja kindel paigaldus

Uponori ventilatsioonisüsteemi paigaldus sujub kergelt ja kiiresti, kuna selleks pole vaja eritööriistu. Näiteks õhukanali saab sobivasse pikkusesse lõigata käsisaega. Tänu polüpropeeni heale vastupidavusele ja plastilisusele ei teki deformatsioone.

Sulge